Uderzył 85-letnią staruszkę kulą w głowę

Sobota, godzina 10.50. Strażnicy miejscy patrolujący Pragę Północ otrzymali zgłoszenie, że w rejonie skrzyżowania ul. 11 Listopada z ul. Konopacką mężczyzna uderzył kobietę w głowę. Zgodnie z informacją świadka zdarzenia miał zrobić to… swoją kulą rehabilitacyjną.

Fot. Straż Miejska

Strażnicy natychmiast udali się we wskazane miejsce. Świadek zdarzenia podał im rysopis sprawcy i oświadczył, że oddalił się on w kierunku ul. Strzeleckiej.

Poinformował również, że wezwał do 85-letniej staruszki pogotowie ratunkowe, które już zajęło się poszkodowaną – kobieta doznała obrażeń twarzy. Chwilę później funkcjonariusze odnaleźli osobę, której wygląd odpowiadał podanemu rysopisowi. 52-latek siedział sobie spokojnie na murku przy ul. Strzeleckiej. Czuć było od niego alkohol. Strażnikom powiedział, że uderzył kobietę kulą w twarz niechcący. Na miejsce został wezwany patrol policji – okazało się, że sprawca jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary aresztu. Dalsze czynności przejęła policja.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c