Ukradł kartę i zapłacił nią… za bilet

Policjanci z dochodzeniówki pracują przy sprawie dotyczącej kradzieży, która miała miejsce w domu wielorodzinnym przy ulicy Kolejowej, gdzie skradziono między innymi rower górski i portfel z kartą bankomatową. Skradzionej karty użyto następnie w biletomacie na dworcu Warszawa Śródmieście. Na nagraniu z biletomatu jest widoczny mężczyzna, który prawdopodobnie używał opisywanej karty. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę, to proszony jest o kontakt ze st. asp. Markiem Dudą.

Fot. KSP

Fot. KSP

W nocy 27/28 czerwca tego roku, w budynku wielorodzinnym w Mińsku Mazowieckim miała miejsce kradzież. Łupem sprawców padł między innymi rower górski oraz portfel z dokumentami i kartą bankomatową.

Policjanci z dochodzeniówki ustalili już, że karty użyto kilkakrotnie na terenie Warszawy, między innymi w sklepie z alkoholami i biletomacie w centrum Warszawy. Na nagraniu z biletomatu widoczny jest mężczyzna, który prawdopodobnie dokonuje zakupów przy pomocy skradzionej karty.

Dla ustalenia wszystkich okoliczności, w jakich mogło dojść do kradzieży niezbędne jest ustalenie personaliów widocznego na zdjęciach mężczyzny i jego przesłuchanie.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu personaliów osoby widocznej na zdjęciach.

WAŻNEMężczyzna ten ma charakterystyczne tatuaże: widoczny jest rok 1916 na wewnętrznej stronie lewego przedramienia.

Fot. KSP

Policjanci zapewniają, że w tej sprawie każdy społeczny sygnał będzie nieoceniony i zostanie dokładnie sprawdzony. Wykrycie tej sprawy, w dużej mierze zależy od ustalania personaliów osoby widocznej na zdjęciach.

Wszelkie informacje dotyczące prezentowanego mężczyzny można przekazywać policjantowi z wydziału dochodzeniowo śledczego – prowadzącemu sprawę st. asp. Markowi Dudzie:

  • bezpośrednio na nr 25 759 73 12
  • do sekretariatu na nr 25 759 72 67
  • do oficera dyżurnego na nr 25 759 72 00
  • na adres e-mail: [email protected]
Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.