Ukrainiec brutalnie pobił kierowcę autobusu. Mężczyzna trafił do szpitala z licznymi obrażeniami twarzy

Policjanci zatrzymali agresywnego, pijanego pasażera autobusu, który zaatakował kierowcę. Mężczyzna został poproszony o opuszczenie autobusu w związku z zakończeniem kursu. Kierowca autobusu trafił do szpitala, a obywatel Ukrainy do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Warszawa w Pigułce

Policjanci zostali powiadomieni przez kierowcę autobusu, że jeden z pasażerów go pobił. Mundurowi, którzy błyskawicznie pojawili się na miejscu ustalili, że kierowca poprosił obywatela Ukrainy o opuszczenie autobusu w związku z zakończeniem kursu. Mężczyzna, który we krwi miał prawie 1,5 promila, bez wyraźnego powodu uderzył kierowcę.

20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a kierowca z licznymi obrażeniami twarzy trafił do szpitala

Policjanci z dochodzeniówki na podstawie zgromadzonych materiałów przedstawili 20-letniemu obywatelowi Ukrainy zarzuty za pobicie, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.