Umarł w pobliżu Zamku Ujazdowskiego. Policja nie wie kim jest [UWAGA: ZDJĘCIE ZMARŁEGO]

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie zwłok mężczyzny ujawnionych przy ulicy Jazdów 2 w Warszawie. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie zwłok mężczyzny ujawnionych 30 października tego roku przy ulicy Jazdów 2 w Warszawie.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę np. po elementach odzieży, którą miał na sobie proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 72 391 78, 22/ 72 391 08, 22/ 72 361 74 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.