Ursus: Pobicie z użyciem noża

29-letni Tomasz M. i 34-letni Adam J. zostali zatrzymani przez policjantów zwalczających przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu z komendy na Ochocie . Mężczyźni popełnili szereg przestępstw w ciągu zaledwie jednego wieczoru. Decyzja Sądu następne trzy miesiące spędzą w areszcie. Dodatkowo Adam J. posiadał jeszcze przy sobie porcję marihuany.

Fot. Shutterstock / Pixabay

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu komendy na Ochocie w wyniku szeroko zakrojonych działań ustalili sprawców pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia do, którego doszło w parę dni temu w Ursusie. W wyniku prowadzonych działań wyszło na jaw, że Adam J. I Tomasz M. dopuścili się jeszcze przestępstwa z art. 158 kk. Dodatkowo 34-latek groził też pokrzywdzonym, a podczas zatrzymania posiadał jeszcze narkotyki.

Prokurator przedstawił Adamowi J. oraz Tomaszowi M. zarzuty za popełnione przestępstwa. Decyzją sądu wobec mężczyzn został zastosowany tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.