Uwaga! Agresywny pies biega luzem. Zaatakował starszego psa. Właścicielka nie reagowała

„Uwaga! Na Wilanowie (okolice Zdrowej) chodzi starsza pani z agresywnym seterem irlandzkim. Pies był bez smyczy i zaatakował mojego starszego psa będącego na smyczy.” – pisze Pani Natalia.

Fot. Facebook

„Mimo prośby pani nie zapięła swojego psa na smycz, tylko złapała za ogon po czym puściła. Pies z impetem wpadł w mojego, przewrócił na ziemię i zaczął szarpać. Pani nie próbowała mi pomóc, musiałam ściągać jej psa z mojego!! Poprosiłam tę kobietę żeby poczekała żebym sprawdziła ewentualne rany u swojego psa, to ta odwróciła się na pięcie i powiedziała, że to moja wina, bo to mój pies sprowokował jej psa i żebym sobie dzwoniła na policję. Mój pies nie odniósł żadnych ran, ale jest poobijany i obolały (ma 12lat). Niemniej jednak nie zmienia to faktu,że nie życzę sobie napadania na mojego psa i szarpania się z cudzym psem ryzykując pogryzieniem! Sprawy tak nie zostawię – rozumiem, że między psami dochodzi do różnych sytuacji, ale nie rozumiem tak okropnej nieczułości i arogancji! Ostrzegam przed tą panią.” – dodaje Pani Natalia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.