Uwaga! Oszustka podaje się za policjantkę zatrudnioną w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce!

W ciągu kilkudziesięciu minut, do Oficera Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, dotarły dzisiaj trzy zgłoszenia od mieszkanek dotyczące oszustki podającej się za policjantkę.

Policja.pl

Policja apeluje o czujność! Pamiętajmy, że prawdziwi policjanci nie proszą o przekazanie jakichkolwiek pieniędzy ani dokonywanie przelewów na wskazane konto!

Mieszkanki Ostrołęki, dzwoniąc dzisiaj trzykrotnie do Oficera Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce poinformowały, że telefonowała do nich kobieta podająca się za policjantkę z tej Komendy Policji – komisarz Ewę Nawrot. Tak naprawdę taka policjantka nie jest zatrudniona w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce i należy mówić tutaj o próbie oszustwa metodą „na policjanta”.

Fałszywa policjantka informowała seniorów, że pieniądze na ich kontach bankowych są zagrożone. Należy je wypłacić i przekazać policji bądź przelać na wskazane konto bankowe. W taki sposób przestępcy chcą pozbawić nasze mieszkanki ich oszczędności.

Ostrołęczanki nie dały się jednak nabrać na tę „bajeczkę”. W tych trzech przypadkach rozłączyły się i powiadomiły prawdziwych ostrołęckich policjantów. Trwają już czynności w tej sprawie.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.