UWAGA! Poważny wypadek na Puławskiej, ruch tramwajowy całkowicie wstrzymany, duże utrudnienia na jezdni.

Dziś w godzinach przedpołudniowych na ulicy Puławskiej na wysokości Malczewskiego doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu marku Suzuki i tramwaju linii 4.

Znak. Fot. policja.pl

Kierowca samochodu został odwieziony do szpitala. Tramwaj wypadł z szyn. Obecnie trwają prace nad przywróceniem ruchu tramwajowego i podniesieniem pojazdu na tory – informuje w rozmowie z Warszawą w Pigułce Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji. W miejscu wypadku są poważne utrudnienia w ruchu pojazdów.

W związku z zaistniałą sytuacją ZTM uruchomiło komunikację zastępczą:

10:35
Została uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z, kursująca na trasie METRO WILANOWSKA – Puławska – Marszałkowska – PL. KONSTYTUCJI (powrót: Waryńskiego – Puławska).

10:30
Tramwaje są kierowane na trasy objazdowe w obu kierunkach:

4
ŻERAŃ WSCHODNI
 – … – Marszałkowska – Nowowiejska – al. Niepodległości – Rakowiecka – św. Andrzeja Boboli – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA MOKOTÓW

10
OS. GÓRCZEWSKA – … – al. Niepodległości – Rakowiecka – św. Andrzeja Boboli – Wołoska – Woronicza – ZAJEZDNIA MOKOTÓW

14
BANACHA – … – Nowowiejska – al. Niepodległości – Rakowiecka – KIELECKA

18, 35
ŻERAŃ FSO/NOWE BEMOWO – … – Marszałkowska – Nowowiejska – Filtrowa – PL. NARUTOWICZA

10:10
Wstrzymany ruch tramwajów na ul. Puławskiej w rejonie przystanku MALCZEWSKIEGO w obu kierunkach. Występują opóźnienia w kursowaniu ww. linii.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.