Uwaga! Przedsiębiorcy zapowiadają protest w Warszawie. To już jutro!

„Reprezentujemy  branże  pominięte w jesienno-zimowych programach wsparcia dla firm. Sektor MŚP to 2mln 80tys przedsiębiorców, nasze działalności przypisujemy 654 kodom PKD a pomoc jest kierowana do wybranych 54 kodów!” – czytamy w oświadczeniu wysłanym do redakcji Warszawy w Pigułce.  

„16 marca o godz. 11 przyjdziemy pod KPRM po obiecaną nam pomoc przez Wicepremiera Jarosława Gowina. Żądamy WŁĄCZENIA do tarczy wszystkich przedsiębiorców ze spadkiem obrotów o „70%+ bez PKD „
„Nikogo nie zostawimy bez pomocy!” powiedział Premier Mateusz Morawiecki. 
Nie mamy zdrowia i  pieniędzy żeby czekać! To już  6 miesiąc , kiedy przedsiębiorcy są zmuszani do płacenia składek ZUS, czynszów,  wypłacają wynagrodzenia a nie zarabiają nic, bądź tyle że nie starcza na pokrycie kosztów bieżących! 
Zapraszamy media, pokażcie rzeczywistość i walkę o sprawiedliwość, nie chcemy być dyskryminowani. 
Kody PKD nie są przejrzyste, do września 2020r. służyły do celów statystycznych. Nasze miejsca pracy nie były zamykane po kodach PKD! Dlaczego 600 branż zostało bez wsparcia w czy jesteśmy gorsi? 
Domagamy się tarczy bez kodów, realnej rekompensaty dla wszystkich zamkniętych oficjalnie lub rykoszetem (gospodarka to system naczyń połączonych ).” – czytamy.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c