UWAGA! Ten mężczyzna próbował zgwałcić 16-latkę! Jeżeli go rozpoznajecie natychmiast powiadomcie policję!

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania zgwałcenia na 16-letniej dziewczynie. W trakcie prowadzonych czynności zebrano dane, na podstawie których sporządzony został portret pamięciowych mężczyzny podejrzanego o to przestępstwo.

Fot. Policja

Ze wstępnych ustaleń wynika, że około północy pokrzywdzona 16-latka chciała dostać się do swojej koleżanki zamieszkującej na ul. Kuropatwy na warszawskim Ursynowie. W związku z tym, że nie miała, czym się dostać postanowiła skorzystać z tzw. „stopa”.

Stając na ul. Puławskiej na wysokości stacji Metro Wilanowska, zatrzymała samochód. Był to prawdopodobnie Jeep Grand Cherokee (bdb). Za kierownicą siedział mężczyzna w wieku około 50 lat, średniej budowy ciała, około 180 cm wzrostu, siwe włosy.

W trakcie podróży zatrzymał auto i próbował ją zgwałcić. Swojego celu jednak nie osiągnął.

Na podstawie zebranych danych policyjni technicy stworzyli portrety pamięciowy podejrzanego mężczyzny. Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu albo były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 28, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Autor: podkom. Robert Koniuszy


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c