UWAGA! To uzależnia i doprowadza do łez! „Misiek” Koterski zaprasza [WIDEO]

Na Dzień Kobiet zaplanowana jest premiera wyjątkowego spektaklu! Gwiazdy polskiego kina i teatru jak „Misiek” Koterski, Mariusz Krzemiński, Anna Gzyra, Kamila Polak, Daria Krzyżaniak, Mateusz Łapka i Marek Włodarczyk rozbawią Was do łez w Mayday 2!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ?Agencja Eventowa? – STAO (@agencjastao)

Spektakl to kontynuacja „MAYDAY” – wielobarwnej historii sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie dwa ciepłe domy z pięknymi żonami. Nie ważne jednak czy widzieliśmy pierwszą część czy nie i tak odnajdziemy się w treści i nie przeszkodzi nam to w dobrej zabawie.

Bohaterowi tej historii udaje się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie. Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!

Którą kobietę powinien wybrać John? Seksowną Barbarę, czy doskonale gotującą Mary? Co się stanie, jeśli jego dwójka dzieci z innych małżeństw poznają się? Jak poradzi sobie z nieustającymi kłamstwami i krętactwami przyjaciel rodziny Stanley? Na te wszystkie nurtujące pytania aktorzy odpowiedzą we własnym, wyjątkowym, komicznym i zawrotnym tempie.

Bilety można zakupić na stronie: https://www.kupbilecik.pl/impreza-33327-mayday.2.warszawa.html.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1753648071405695/

Fot. Materiały prasowe


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c