[UWAGA]Kłusownicy w Wilanowie. Nie boją się strzelać! [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów przestrzega spacerowiczów przed kłusownikami, którzy są tak bezczelni, że w Warszawie nie boją się nawet użyć broni. Opisaną przez nich historię prezentujemy poniżej:

Fot. Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów

Fot. Stowarzyszenie Mieszkańców Miasteczka Wilanów

UWAGA! Przestroga dla mieszkańców bo mamy kłusowników, którzy nie boją się strzelać do dzików tuż po 19 w piątek!
Uwaga dla wszystkich chodzących z psami wieczorem w tamtej okolicy (pola za Almą i biurowcami / Medicoverem).

Relacja świadka – członka naszego Stowarzyszenia:

W piątek po 18 wyszedłem z psem na spacer. Przeszliśmy ścieżką rowerową w stronę Powsina do ulicy Pałacowej i wracaliśmy od strony pałacu w Natolinie wzdłuż ogrodzenia. Byliśmy po 5 km marszu. Za końcem płotu pałacu, na wysokości ulicy Karuzela, 200 może 250 metrów od nowo-powstającej inwestycji Robyga, za Almą, usłyszeliśmy huk. Spojrzałem w lewą stronę na pole i zobaczyłem 5-6 dzików biegających w kółko około 100 metrów ode mnie. Krzyknąłem „ej” obawiając się, że dziki pójdą w stronę moją i psa. Usłyszałem drugi huk i zdałem sobie sprawę, że to strzał. Dziki spłoszone ruszyły w stronę nitki lasu (pierwszego grodzącego pola ciągnące się od biurowców na północy i Almy na wschodzie). Zobaczyłem dwóch mężczyzn, którzy wyskoczyli z tego lasu i zaczęli ściągać truchło dzika z pola w stronę schowanego w tym lesie samochodu. Krzyknąłem drugi raz „ej” i spłoszyłem ich. W tym momencie zacząłem dzwonić do straży miejskiej. Była 19:15. Zgłoszenie zostało przyjęte i przekazane policji. Po kwadransie dostałem telefon od patrolu. Spotkałem się z policją pod Almą i razem dotarliśmy do miejsca zdarzenia. Pojawiły się dwa patrole. Jeden oznakowany, drugi nie. W miejscu, z którego przepłoszyłem mężczyzn zastaliśmy martwego dzika! Ukłony oraz podziękowania dla straży miejskiej i policji, że tak szybko zareagowali


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.