W lasach całej Polski widziana przerażająca staruszka z lalką bez oczu. Ostatnio pod Warszawą

Internauci z całej Polski donoszą o dziwnej staruszce, która widziana jest w lasach całej Polski. Kobieta pcha wózek dziecięcy w którym jest lalka bez oczu. Jedno z niedawnych zdarzeń miało miejsce w lasach Celestynowa niedaleko Otwocka.

Fot. Pixabay

Kobieta widziana była w lesie Marysieńka pod Głubczycami, w Celestynowie pod Otwockiem, w okolicach Łodzi i w mauzoleum w Wałbrzychu. Zadziwiające jest to, że wszystkie niezależne historie łączy opis postaci i lalka bez oczu, a także opis sytuacji.

Czytelnik portalu zjawiskaniewyjasnione.pl opisuje, że szedł wieczorem przez las z dziewczyną. Przy leśnej drodze leżała lalka bez oczu. Dziewczyna podniosła ją i wtedy usłyszała niski kobiecy głos „zostaw moje dziecko”. Z czerni lasu wyszła starsza kobieta, która zaczęła kołysać lalkę i śpiewać jej przerażającą kołysankę o dziecku bez rączek i nóżek. Kiedy para otrząsnęła się z początkowego szoku, najpierw spacerem, a potem biegiem zaczęła uciekać z lasu.

Historii jest oczywiście więcej, a wspólnym mianownikiem jest przerażająca starsza kobieta, której zachowanie zawsze skupia się na postaci lalki bez oczu.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.