W tej aptece warszawiaków się nie obsługuje? Fala oburzenia przelała się przez przyklejoną kartkę

Na profilu portalu komunikacjazpacjentem opublikowano zdjęcie ogłoszenia, jakie umieszczono pod kasą jednej z aptek w Sopocie. Internauci są w większości oburzeni.


„Nie chcemy wiedzieć, że jesteś z Warszawy!!! Sami wiemy, że tam jest wszystko lepsze, większe i tańsze!!!” – można przeczytać na ogłoszeniu.

Komentujący zdjęcie podzielili się na dwie grupy. Pierwsza, w większości z Warszawy odebrała post bardzo osobiście i są oburzeni tego typu kartką.

Drudzy, miejscowi przyznają, że mieszkańcy stolicy potrafią zajść im za skórę, głownie przez szachowanie polegające na wywyższaniu się.

Inni mówią natomiast, że wrzucanie wszystkich do „jednego wora” jest krzywdzące mimo, że apteka może miała pewne nieprzyjemności.

Sam portal, który zajmuje sie komunikacją między pacjentami, a instytucjami, nie popiera takiego zachowania:

„Zajmujemy się uczeniem komunikacji z Pacjentem i promowaniem dobrych praktyk. Jak moglibyśmy coś takiego tolerować, pochwalać, a tym bardziej promować??? Apelujemy o więcej życzliwości” – dodaje portal.

Sprawa jest o tyle bulwersująca, że dotyczy apteki do której ludzie często przychodzą po pomoc. W takich punktach oczekujemy fachowych rad, a nie segregacji i dzielenia Polaków na tych z Warszawy i Pomorza oraz nastawiania przeciwko stolicy reszty kraju.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.