W Warszawie odbedzie się… Spotkanie dla jednopłciowych rodziców oraz ich dzieci

Kampania Przeciw Homofobii zorganizuje Festiwal Równe Prawa do Miłości. Po raz pierwszy w dziesięcioletniej historii festiwalu zaaranżowane zostanie spotkanie dla jednopłciowych rodziców oraz ich dzieci.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„Po raz pierwszy w dziesięcioletniej historii festiwalu przy współpracy z grupą YESteśMY zaaranżowane zostanie spotkanie dla jednopłciowych rodziców oraz ich dzieci, które wezmą udział w show przygotowanym przez artystów cyrkowych z Wheelove.” – czytamy na stronie festiwalu. Przewidziane są też warsztaty burleskowe oraz… erotyczne oraz drugi zjazd geeczek i geeków pełen gier planszowych i na konsole, tym razem połączony z konwentem youtuberów_ek LGBTQIF.

„Festiwal Równe Prawa do Miłości jest niczym Gwiezdne Wojny. Niby już tyle na ten temat powiedziano, lecz wciąż powraca i to ze zdwojoną mocą” – mówi jeden z organizatorów, Patryk Śledziński. – „W tym roku impreza finansowana jest z 1% przekazanego na Stowarzyszenie bez!miar. Ponadto na aukcje wystawiono festiwalowe upominki. Wejdźcie na Jillion.com i sprawcie na Walentynki prezent sobie lub najbliższym. Nie przegapcie festiwalowych wydarzeń i nie odbierajcie sobie szansy na poznanie ludzi takich jak Wy.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c