Warszawo! Wprowadź znaczki dla kobiet w ciąży!

Nasza redakcja jest częstym gościem w stolicy Wielkiej Brytanii. Zainspirowani TFL (Transport for London), chcielibyśmy przenieść część ich zwyczajów i doświadczenia nad Wisłę. W Londynie w powszechnym użyciu są znaczki dla kobiet w ciąży. Pozwalają one z całą pewnością zidentyfikować ciężarną kobietę, nie ma już wytłumaczenia, że ktoś nie wiedział.

Fot. Transport fot London

„Podróżowanie metrem może być trudne dla przyszłych mam, ale posiadanie odznaki „Baby on Board” ułatwia to, pozwalając innym pasażerom wiedzieć, że masz bardzo dobry powód, by potrzebować miejsca. Porady na temat podróżowania w ciąży lub wózka inwalidzkiego można znaleźć na naszej stronie dotyczącej kobiet w ciąży.

TfL dostarcza bezpłatnie jedną odznakę Baby on Board na osobę. Odznakę można zamówić na dowolny adres w Londynie i południowo-wschodniej Anglii. Odznaki można zamówić, wypełniając poniższy formularz internetowy lub kontaktując się z działem obsługi klienta TfL pod numerem 0343 222 1234.” – czytamy na stronie TFL.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.