Wart 70000 złotych samochód skradziono w Niemczech, odzyskano na Woli

arte blisko 75.000 złotych bmw pochodzące z przestępstwa do którego doszło na terenie Niemiec odzyskali policjanci z zespołu do walki z przestępczością samochodową z wolskiej komendy. Odzyskany pojazd trafił na policyjny parking. Po wykonaniu czynności procesowych bmw zostanie przekazane właścicielowi.

Fot. KSP Odzyskany przez policjantów samochód.

Fot. KSP Odzyskany przez policjantów samochód.

Policjanci z zespołu do walki z przestępczością samochodową z komendy na Woli w ramach prowadzonych czynności ustalili, że na terenie dzielnicy na parkingu znajduje się najprawdopodobniej bmw warte około 75.000 złotych, które zostało utracone w wyniku przestępstwa. Okazało się, że wytypowany przez nich samochód został skradziony z terenu Niemiec.

Policjanci udali się na miejsce i ujawnili poszukiwane  bmw. Przy udziale biegłych z zakresu machanoskopii okazało się, że w miejscu pola numerycznego najprawdopodobniej doszło do ingerencji. Samochód został zabezpieczony i trafił na policyjny parking.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c