Wbiła nóż w plecy znajomemu, grozi jej… 5 lat więzienia

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali kobietę podejrzaną o narażenie na bezpośrednią utratę życia lub zdrowia znajomego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pomiędzy kobietę a pokrzywdzonym doszło do awantury podczas spożywania alkoholu. Zdenerwowana chwyciła za nóż i zadała cios w plecy znajomemu, po czym wybiegła z mieszkania. Mężczyzna trafił do szpitala. Agnieszka J. usłyszała zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło po 21. W lokalu na terenie Woli doszło do awantury pomiędzy znajomymi podczas spożywania alkoholu. W pewnym momencie zdenerwowana kobieta chwyciła za nóż i zadała cios w plecy znajomemu. Po tym uciekła. Wezwani na miejsce policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy udzielili pierwszej pomocy zranionemu mężczyżnie i natychmiast wezwali karetkę pogotowia, która zabrała go do szpitala. Niedługo po tym, mundurowi zatrzymali podejrzaną kobietę o to przestępstwo.

Agnieszka J. trafiła do policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego, kobieta usłyszała zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia powodując naruszenie czynności narządu ciała. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.