Wiadomo jak długo jeszcze studenci pozostaną online! Jest decyzja!

Decyzje w sprawie nowych obostrzeń lub ich luzowań, rząd wydaje bardzo ostrożnie. Wciąż nie wiadomo kiedy uczniowie starszych klas podstawówki oraz szkół średnich mogą liczyć na powrót do szkół, za to decyzja co do studentów już zapadła. W piątek pojawiła się w Dzienniku Ustaw. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Rozporządzenie ministra edukacji i nauki ukazało się w piątkowym Dzienniku Ustaw i określa do kiedy studenci mają pozostać na zdalnym nauczaniu.

Zajęcia na uczelniach od 27 lutego do 30 września 2021 r. będą prowadzone w formie zdalnej. Niestety na sesję letnią studenci jeszcze nie wrócą na uczelnie, wbrew temu co rano zapowiadał wiceminister Włodzimierz Bernacki.

Zajęcia stacjonarne będą prowadzone jedynie przypadku studiów doktoranckich oraz takich w których odbywają się praktyczne zajęcia, niemożliwe do przeprowadzenia online, jednak w wielu przypadkach decyzję podejmować będzie rektor uczelni.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c