Wieźli 13-letnią dziewczynkę na sygnałach. Jak zachowali się kierowcy? [WIDEO]

„Tym razem wieźliśmy 13 letnią dziewczynkę z Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku do Centrum Zdrowia Dziecka” – pisze obsługa karetki.

„Dobry pomysł, aby pokazać Waszą pracę z perspektywy pojazdu uprzywilejowanego i tych baranów co nie mają empatii, słuchu a bardzo często umiejętności i radzenia sobie z kierownicą prowadzonego przez siebie pojazdu.” – czytamy w komentarzu.

„Świetny materiał. Przyda się jako lekcja na przyszłość bo patrząc z perspektywy karetki już wiem jak w pewnych sytuacjach jest reagować najlepiej dla szofera który jedzie na sygnale. Niby większość manewrów znałem, ale czasami to zatrzymywanie się jest bezsensowne jeśli nie można zjechać całkiem z drogi i zrobić miejsca. Lepiej jest „depnąć” i zjechać w najlepszym możliwym dogodnym do tego miejscu tak jak zrobił mniej więcej kierowca Skody w 4:25. Pomyślał za siebie i za średnio ogarniającego Pana w SUVie któremu swoim dynamicznym wyjazdem zrobił miejsce. 🙂 Zostawiam suba bo chętnie zobaczę więcej takich materiałów. Jestem z okolic WWY i dosyć często jeżdżę S8 w kierunku stolicy, ale na szczęście nie musiałem nigdy na tym odcinku wykazywać się rozsądkiem i robić miejsca dla karetki. Pozdrawiam.” – pisze kolejny widz.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.