Winne dzieci i ich rodzice? Centrum Szembeka odpiera zarzuty internautów

Centrum Szembeka na swoim fanpage’u pochwaliło się zorganizowaniem Dnia Dziecka. Jak twierdzi, pomimo kiepskiej pogody było dużo uśmiechniętych twarzy. Niestety komentarze pod spodem, jak i na grupach dyskusyjnych nie są już tak pozytywne. Główny zarzut dotyczy płatnych atrakcji. Centrum odpiera zarzuty i obarcza za wszystko… dzieci i ich rodziców.

Fot. Warszawa w Pigułce / Facebook

Fot. Warszawa w Pigułce / Facebook

„Rozumiemy, że nie wszystkim podobała się płatna forma części z atrakcji, ale z naszych doświadczeń wynika, że nieodpłatne atrakcje prowadzą do wielu nieprzyjemnych sytuacji. Np. grupy dzieci, których rodzice nie widzą nic złego w tym, że bawią się na danej atrakcji raz za razem, uniemożliwiając zabawę innym dzieciom – które jeszcze z atrakcji nie korzystały. Rozważyliśmy za i przeciw takiej formy i ostatecznie się na nią zdecydowaliśmy jako kompromis” – pisze Centrum Szembeka – „Dziękujemy za komentarze, weźmiemy je pod uwagę przy planowaniu kolejnych eventów” – dodaje.

Brzmi to jak próbę obarczenia odpowiedzialnością za płatne atrakcje dzieci i ich rodziców dla których przecież to wydarzenie było organizowane. Główny zarzut pada również z powodu właśnie wspomnianej pogody. Gości nie było za wiele i dla każdego starczyłoby czasu i miejsca. Nikt nie wymagał od Centrum Szembeka zorganizowania Dnia Dziecka. Jeżeli centrum zdecydowało się na taki krok i reklamowało się wydarzenie, trzeba było być przygotowanym na koszty, nie na zyski.

Jednocześnie „dziękujemy” Centrum Szembeka za sprawne odpowiadanie na maile dotyczące losu kupców z bazaru. Pomimo usilnych prób kontaktu, zarówno mailowego, telefonicznego, jak i facebookowego, nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi na nasze zapytania.

 

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]