Wola Park wyjaśnia sytuację z nożownikiem. Obsługa zachowała się wzorowo

Niedawno opisywaliśmy interwencję policji w Wola Parku. Okazało się, że mężczyzny zrobił się agresywny chwilę po tym, jak wykryto, że może być odpowiedzialny za kradzież. Głos w tej sprawie zabrało centru handlowe.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

„24 listopada w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie Centrum Handlowego Wola Park zatrzymano mężczyznę podejrzanego o kradzież” – opisuje Wola Park w przesłanym oświadczeniu

„Ze względu na agresywne zachowanie mężczyzny oraz podejrzenie, że posiada przy sobie nóż, został on zatrzymany w odizolowanym pomieszczeniu na terenie jednego ze sklepów. Ze względów bezpieczeństwa, Klienci sklepu zostali poproszeni o opuszczenie sklepu, który został tymczasowo zamknięty.

Działając w ramach obowiązujących procedur, obsługa i ochrona sklepu wezwała ochronę centrum oraz policję i służby ratownicze. Mężczyzna został zabrany przez policję, która prowadzi rutynowe czynności w tej sprawie.

Sprawne działanie obsługi sklepu, ochrony centrum oraz służb potwierdziło pełne bezpieczeństwo klientów Wola Parku. Centrum Handlowe funkcjonuje normalnie”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c