Wpadł wyjadacz przetworów. Urządził się w piwnicy

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali ujętego przez mieszkańca bloku 19-letniego Oskara Ł. Mężczyzna na przestrzeni miesiąca najprawdopodobniej włamał się do 4 piwnic, w jednej nawet zamieszkał. A wynosił z nich makarony, soki, słoiki z kompotami i przetworami. Usłyszał 4 zarzuty.

Fot. KSP

Fot. KSP

Kwadrans przed 6.00 rano patrolowcy zostali zaalarmowani przez mieszkańca Grochowa, który ujął podejrzewanego o kradzieże z włamaniem do piwnic. Policjanci zastali na miejscu pokrzywdzonego, właściciela jednej z piwnic oraz 19-letniego Oskara Ł.

Mundurowi ustalili, że w kilku piwnicach były zerwane kłódki, a 19-latek w jednej nawet urządził sobie tymczasowe „mieszkanie”. Z relacji zawiadamiającego wynikało, że z jego piwnicy zniknęły artykuły spożywcze, makarony, soki, słoiki z przetworami. Oskar Ł. został zatrzymany. Tłumaczył, że faktycznie wyniósł się z domu, a właściwie został z niego wypędzony, ponieważ rodzina nie chciała by nadal z nią mieszkał. Zaprzeczał natomiast, by okradał sąsiadów.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału mienia. Ustalili w sumie czterech pokrzywdzonych, do których piwnic 19-latek najprawdopodobniej się włamał.

Mężczyzna usłyszał 4 zarzuty 1 kradzieży z włamaniem i 3 usiłowań dokonania tego przestępstwa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.