Wybierasz się na Pol’and’Rock Festival? Test na Covid-19 i losowane, płatne wejściówki

W tym roku uczestników Pol’and’Rock Festival czeka niemałe zaskoczenie. Zmieniono miejsce, nałożono limit osób, wejściówki będą odpłatne, a test na Covid-19 obowiązkowy przy wejściu.

Kostrzyn nad Odrą. Fot. Shutterstock

W tamtym roku festiwalu praktycznie nie było, a całość odbyła się w studio w Warszawie. W tym roku festiwal z uczestnikami powraca, jednak w mocno zmienionej formie wymuszonej trwającej wciąż pandemią i obostrzeniami.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 29 – 31 lipca na terenie byłego lotniska w Makowicach w gminie Płoty. To nie będzie jedyna zmiana. Został wprowadzony limit osób, a sama wejściówka będzie płatna 49 zł. bez względu na czas jaki spędzi się na festiwalu. Bilety będą dodatkowo losowane, a każda osoba, która je zdobędzie może kupić maksymalnie 4 wejściówki.

Przed wejściem każda osoba zostanie przebadana pod kątem koronawirusa. „Festiwal w dalszym ciągu jest bezpłatny, w tym roku płacisz za wejściówkę, która pokrywa koszt zabezpieczenia COVID-19, ponieważ musimy zadbać o bezpieczeństwo festiwalowiczów i każdą osobę wchodzącą na teren przetestować” – wyjaśniają organizatorzy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c