Wyrzucili z okna meble! Potem było tylko gorzej

Mieszkańcy zgłaszają do straży miejskiej różne sprawy – wśród nich są także mocno nietuzinkowe. Tak było w sobotę 17 sierpnia.

Fot. Straż Miejska

Około godziny 12.30 zaniepokojeni mieszkańcy zgłosili do straży miejskiej, że ktoś z budynku przy ulicy Międzynarodowej wyrzuca z okna jakieś przedmioty. Kiedy strażnicy z VII Oddziału Terenowego przyjechali na miejsce okazało się, że na trawniku przy budynku leżą jakieś meble. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Funkcjonariusze szybko ustalili z jakiego mieszkania zostały one wyrzucone. Żaden z lokatorów nie przyznał się jednak do wandalizmu, na miejsce trzeba było wezwać patrol policji. W trakcie legitymowania osób, które były obecne w lokalu, strażnicy zauważyli, że jeden z mężczyzn zachowuje się tak, jakby miał coś do ukrycia. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że przypuszczenia strażników były słuszne: mężczyzna był poszukiwany.
Dalsze czynności wobec poszukiwanego przeprowadzi policja.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.