Wzruszające nagranie Ambasady Amerykańskiej. Żołnierze oddają hołd Powstańcom [WIDEO]

Ambasada Stanów Zjednoczonych opublikowała nagranie na którym żołnierze oddają hołd Powstańcom Warszawskim.

„Amerykańscy żołnierze pełniący służbę w Polsce oddają hołd Bohaterom Powstania Warszawskiego. #Pamiętamy @1944pl” – napisała ambasada.

Żołnierze, co ważne, posługują się językiem polskim. Doceniamy.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl