Wardęga ponownie umieszcza wzruszający film z Mikołajem. Zdania są podzielone

Jeden z najpopularniejszych warszawskich YouTuberów przypomina akcję, którą już przeprowadzał w 2013 roku. W stroju Mikołaja wyszedł na stołeczne ulice, by wspierać tych, którzy nie mają nic. Apeluje też do warszawiaków.


 

„Niestety nie każdy ma gdzie spędzić wigilię a na zewnątrz co raz zimniej. Jak dostaniecie pod choinkę nową parę rękawiczek albo nową czapkę, to starą warto oddać bezdomnym bo może uratować im życie” – pisze SA Wardęga i przypomina swoją akcję z 2013 roku.

Część internautów ma za złe YouTuberowi, że ponownie umieszcza film, inni chwalą SA Wardęgę za to, że przeprowadził akcję i za to, że przypomina o bezdomnych w ten ważny czas.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.