Wzruszający wpis konkurencji zamordowanego Pana Stasia. Łzy napływają do oczu

W Ząbkach doszło do przerażającego zdarzenia. Starszy mężczyzna prowadzący stoisko warzywne został dotkliwie pobity. Niestety, nie udało się go uratować. Konkurencyjny sklep zamieścił wzruszające pożegnanie Pana Stasia.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

 

„Cześć, tu Koperek!
Już chyba każdy wie, co się stało z Panem Stasiem, jest nam niezmiernie przykro i dołązamy się do tysięcy wyrazów współczucia!
Kiedy otwieraliśmy nasz sklep, to przyjechaliśmy do warzywniaka na Powstańców żeby podpytać jakieś ciekawostki czy porady.
Wchodzę do sklepu i mówię „Witam, jestem Pana konkurencją i chcę o coś się zapytać”.
I ten Pan zamiast wygonić nas z krzykiem (bo tak też było w niektórych miejscach) dał mi odpowiedzi na moje pytania, polecił co kupować a czego nie, podpowiedział za co i ile trzeba płacić i t. d. Taki to był Człowiek!
Piszemy tego posta i prosimy o udostępnienie nie tylko z celem wyrazu kondolencji, a również chcemy zwrócić się do kolegów i rodziny Pana Stanisława!
Bądzie silni! Niestety nie można cofnąć czasu, ale można kontynuować to co on robił, wyrażając tym szacunek, solidarność i miłość!
Nie dajcie nikomu zniszczyć to co on budował przez lata, ani sklepu, ani reputacji! I jeśli będzie taka potrzeba to my zawsze jesteśmy obok.
Dziekuję za miłą rozmowę i przyjemną konkurencję, Stasiu!” – pisze sklep Koperek.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c