Z OSTATNIEJ: Trener Legii Warszawa zwolniony!

„Trener Ricardo Sa Pinto z dniem 2 kwietnia 2019 roku został zwolniony z obowiązków prowadzenia I zespołu Legii Warszawa. Aleksandar Vuković i Marek Saganowski poprowadzą zespół do końca sezonu 2018/19.” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Fot. Shutterstock

Niedzielna wygrana „Białej Gwiazdy” przybliżyła ją do grupy mistrzowskiej w Lotto Ekstraklasie, natomiast Legii utrudniła walkę o Mistrzostwo Polski.

Winnym takiego stanu rzeczy uznaje się w Legii trenera „wojskowych” – Ricardo Sa Pinto. Oczywiście porażka z Wisłą to nie jedyny „grzech” Portugalczyka. Kibice, jak i media zarzucają mu również trudny charakter i obarczają winą za odpadniecie z Pucharu Polski. Przecieki mówią, że na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 już wszyscy mają dosyć Portugalczyka – jego zachowań i wypowiedzi kompromitujących klub.
Wyniki i gra Legii również nie napawały optymizmem. Wszyscy zaczęli wątpić, że z tym trenerem Legia ma szansę na mistrzowstwo Polski.
Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.