Zaczęły się świąteczne przeceny. Czy rzeczywiście jest taniej?

Rozpoczęły się świąteczne przeceny i wyprzedaże. Gdzie upolujemy najtańsze produkty? Sprawdza się tu stara, złota zasada stosowana w przypadku restauracji – im tłoczniej, tym lepiej.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Mimo, ze ruchu w mieście nie ma, galerie handlowe pękają w szwach. Wszystko za sprawą świątecznych przecen. Oczywiście trzeba wiedzieć gdzie kupować. Wiele z tzw. „okazji” nie ma nic wspólnego z prawdziwą obniżką. Albo jest to towar sprzedawany jeszcze po cenie świątecznej albo też już wcześniej przeceniony.

Nasza redakcja weszła to 5 sklepów dużych sieci. Celowo nie podajemy tu nazwy. Zauważyliśmy, że w niektórych upchnięto i dodano towar z zeszłego zimowego sezonu, który najwyraźniej nie sprzedał się też i na poprzedniej wyprzedaży. Na uwagę zasługuje tu tylko sklep pewnej hiszpańskiej marki. Tu klientów nie brakuje, ceny obniżono nawet o połowę, a towaru nie można odłożyć tak, jak w przypadku większości miejsc. To dlatego, że cieszy się on dużą popularnością.

Reasumując to dobry moment na zakupy, szczególnie jeżeli chcecie obkupić siebie lub dziecko po okazyjnych cenach, biorąc jednak poprawkę na to, że artykuły kupuje się z kolekcji zimowej, a więc na styczeń, luty oraz przyszły rok. Trzeba tylko odwiedzić parę miejsc i sprawdzić czy jest tam ruch. Starzy wyjadacze promocji wiedzą gdzie się ubrać.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.