Zaginął Jarosław Śliwecki! Prosimy o pomoc w jego odnalezieniu!

Policjanci z Pruszkowa poszukują Jarosława Śliweckiego lat 29, który w dniu 16 grudnia 2015 roku wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, a miejsce jego pobytu nie jest znane. Prosimy o kontakt każda osobę, która widziała zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci z Pruszkowa poszukują Jarosława Śliweckiego lat 29, który w  dniu 16 grudnia 2015 roku  wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, a miejsce jego pobytu nie jest znane. Prosimy o kontakt każda osobę, która widziała zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu .

Jarosław Śliwecki urodzony 29 grudnia 1985 roku w Żyrardowie,  zamieszkały w Nadarzynie.

Rysopis:

-wzrost 182 cm;

-waga 80 kg;

-średnia budowa ciała;

-włosy ciemne krótkie;

-oczy ciemne;

-twarz owalna.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Jarosława Śliweckiego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie ul. Kraszewskiego 8 tel. 22 60 46 213 lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.