Zaginęła 17-letnia Weronika Zielonko-Czupta. Rodzice proszą o pomoc

Na naszą skrzynkę kontaktową otrzymaliśmy prośbę od Naszego Czytelnika Pana Jana byśmy pomogli w poszukiwaniach nastoletniej córki Jego znajomych

fot. archiwum prywatne

fot. archiwum prywatne

fot. archiwum prywatne

fot. archiwum prywatne

Kochani!
Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc
W poniedziałek 28.12.2015 r. około godziny 14:00 wyszła z domu w Warszawie i do tej pory nie wróciła nasza córka Weronika Zielonko-Czupta. Miała spotkać się ze swoim chłopakiem – Emil Gołębiewski. Jej telefon od tego czasu jest wyłączony jak również nie logowała się na Facebooku.
opis
Wiek: 17 lat
Wzrost: około 165 cm (średni)
Waga: około 58kg (szczupła – atletyczne nogi)
Kolor oczu: niebieski
Kolor włosów: ciemna szatynka
Znaki szczególne: mały tatuaż w kształcie konturu serca na środkowym palcu prawej dłoni, mały tatuaż w kształcie serca na lewym obojczyku, nosi okulary korekcyjne (w plastikowej czarnej oprawce), na rękach ma liczne blizny.
Była ubrana w czarną kurtkę z kapturem, jasnoniebieskie spodnie jeansowe, czarne sportowe buty za kostkę (Vty), mogła mieć na sobie białą szkolną bluzę z napisem JASIŃSKI.
Każdy kto wie cokolwiek o miejscu Jej pobytu lub zna inne szczegóły które mogłyby pomóc w poszukiwaniach proszę o kontakt ze mną, moim mężem Hirek Czupta lub najbliższym posterunkiem policji.
Proszę również o udostępnianie niniejszego postu – może ktoś z Waszych znajomych Ją rozpozna i będzie w stanie pomóc. – napisała mama dziewczyny


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.