Zaginęła 19-letnia Karyna Boiko

Wejherowscy policjanci poszukują 19-letnią Karynę Boiko pochodząca z Ukrainy, mieszkającą od niedawna w Wejherowie. Kobieta pod koniec czerwca br. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną, pracodawcą i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Fot. Policja

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie poszukują Karynę Boiko lat 19, która zaginęła pod koniec czerwca 2019 roku. Kobieta wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną czy też z pracodawcą.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu – 19 lat, wzrost ok. 165 cm, średniej budowy ciała, włosy ciemne do ramion, uzębienie pełne, nos średniej wielkości, uszy średniej wielkości

Znaki szczególne : nie posiada

Ubiór : brak informacji

Z posiadanych przez wejherowskich kryminalnych informacji wynika, że zaginiona była widziana pod koniec lipca br. kilkukrotnie w Warszawie. Widziano ją w rejonie Dworca Zachodniego, wtedy ubrana była w szarą letnią kurtkę, czapkę baseballową koloru ciemnego oraz spodnie typu jeansy. Zagoniona Karyna Boiko widziana była także 25 lipca br. w rejonie stacji Metro Wilanowska w pobliżu sklepu Rossmann. Następnie kilka dni później około 27/28 lipca br. ponownie widziana była w rejonie dzielnicy Wola przy zejściu do przejścia podziemnego przy Dworcu Centralnym, w tym momencie miała być ubrana w sukienkę błękitną do kolan, sandały, włosy koloru ciemnobrązowego do ramion,  miała także przy sobie czarną torebkę noszoną na ramieniu.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w osoby proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie pod nr tel. /58/ 762 97 36, email: [email protected] lub z najbliższą jednostką Policji – telefony alarmowe 112.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c