Zakopał psa żywcem na oczach dzieci. Straż dla Zwierząt składa zawiadomienie do prokuratury

Wczoraj w Wawrze doszło do skandalicznego zachowania właściciela psa, który zakopał psa żywcem na oczach dzieci. Straż dla Zwierząt wraz z policją przybyli na miejsce i zrobili dokumentację, by złożyć zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.

„W dniu dzisiejszym (12.07.) w Warszawie, w dzielnicy Wawer doszło do skandalicznego zachowania właściciela psa, który zamiast podjąć leczenie, żywcem na oczach dzieci zakopał psa. Straż dla Zwierząt w Polsce podjęła natychmiastową interwencję. Na miejsce zdarzenia przybyła również policja wraz z zespołem policji technicznej w celu zebrania materiału dowodowego” – pisze Straż dla Zwierząt – „Makabrycznego mordu na psie dopuścił się mieszkaniec Wawra, który był pod wpływem alkoholu. Pies został przewieziony do kliniki SGGW w celu przeprowadzenia badania patologicznego na okoliczność śmierci psa. Straż dla Zwierząt w Polsce złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Sprawcy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, ponieważ popełniony przez niego czyn nosi znamiona szczególnego okrucieństwa. W sprawie występujemy jako pokrzywdzony, w charakterze oskarżyciela posiłkowego.
Nie bądź obojętny – udostępnij, aby poinformować innych o tym zbrodniczym czynie”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c