Zakrwawiony mężczyzna chodził ulicami Śródmieścia

Strażnicy patrolujący Śródmieście zauważyli zakrwawionego mężczyznę. Okazało się, że został pobity. Strażnicy ujęli sprawcę

fot, Straż Miejska

fot, Straż Miejska

Strażnicy z Oddziału Specjalistycznego, którzy ok. godz. 2 w nocy z piątku na sobotę patrolowali Śródmieście u zbiegu ul. Świętokrzyskiej i Czackiego zauważyli mężczyznę z zakrwawioną twarzą. W trakcie rozmowy 30-letni mężczyzna powiedział, że przed chwilą został pobity. Mężczyzna podał rysopis sprawcy, który oddalił się w stronę ul. Marszałkowskiej. Funkcjonariusze udali się w tym kierunku. U zbiegu ul. Mazowieckiej i Świętokrzyskiej strażnicy zauważyli wsiadającego do taksówki mężczyznę, który odpowiadał podanemu przez poszkodowanego rysopisowi. Mężczyzna został przewieziony i okazany poszkodowanemu, który rozpoznał w nim sprawcę pobicia. Na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie ratunkowe i patrol policji, któremu przekazano ujętego 34-letniego mężczyznę. Poszkodowany ze złamana kością nosa został przewieziony do szpitala przy ul. Banacha.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.