Żandarmeria Wojskowa zatrzymała żołnierza podejrzanego o pedofilię

Żandarmeria Wojskowa zatrzymała żołnierza podejrzanego o pedofilię – poinformowało Radio dla Ciebie. Informacje te potwierdza podpułkownik Paweł Durka, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej.

Fot. JohnRambo PL / Wikipedia

Fot. JohnRambo PL / Wikipedia

Coraz więcej osób podejrzanych o czyny pedofilskie jest zatrzymywanych. W tamtym tygodniu w wyniku prowokacji zatrzymano mężczyznę na Dworcu Centralnym. Wczoraj, dzięki interwencji Zbigniewa Stonogi w Krakowie zatrzymano innego przestępcę. Dzisiaj, dowiadujemy się, że Mazowiecka Żandarmeria zatrzymała żołnierza podejrzanego o nakłanianie nieletniej do obcowania płciowego.

W rozmowie z RDC, podpułkownik Paweł Durka, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej, potwierdził, że rzeczywiście fakt taki miał miejsce. Dodał, że mężczyzna został osadzony w izbie zatrzymań Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej. Od wczoraj prowadzone są czynności procesowe. Kiedy jużsię zakończą o jego losie zadecyduje sąd i prokuratura. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.