Zasnął w banku. Wpadł w szał bo go obudzili

Nawet na 5 lat za kratki może trafić 45-letni mężczyzna podejrzany o wybicie szyby w lokalu przy ulicy Krasińskiego. Mundurowi z Żoliborza zatrzymali mężczyznę, który wcześniej zasnął w przedsionku palcówki bankowej, a obudzony przez pracowników, w odwecie rzucił butelką w szybę. Właściciel uszkodzonych drzwi wycenił starty na kwotę około 2000 złotych.

Fot. KSP

Fot. KSP

Kilka dni temu w placówce bankowej przy ulicy Krasińskiego została wybita szyba w drzwiach wejściowych. Okazało się, że w przedsionku tego lokalu zasnął 45-letni mężczyzna. Tomasza M. zauważyli pracownicy banku i poprosili o opuszczenie lokalu. Mężczyźnie nie spodobało się to i wychodząc rzucił butelką po piwie w drzwi wejściowe. Zdarzenie to widział świadek, który o całej sytuacji powiadomił ochronę, a ta od razu wezwała Policję.

Mundurowi z Żoliborza w niedalekiej odległości od palcówki bankowej zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał rysopisowi podanemu przez świadka. Tomasz M. został zatrzymany. 45-latek już usłyszał zarzuty za uszkodzenie mienia o wartości 2000 złotych, bo na taką kwotę wycenił szkodę właściciel. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.