Zbiorowy wandalizm. Sześciu mężczyzn wspólnie zniszczyło wiaty przystankowe

Grodziscy kryminalni ustalili i zatrzymali sześciu mężczyzn w wieku od 18 do 29 lat. Wszystkie osoby podejrzane są o uszkodzenie mienia. Po przesłuchaniu mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Popełnione przez nich przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. BortN66 / Shutterstock

Prowadzone od kilku tygodni działania grodziskich kryminalnych zakończyły się zatrzymaniem 6 podejrzanych osób. Policjanci ustalili, że jednego wieczoru mężczyźni wspólnie uszkodzili wiaty przystankowe na stacji PKP w Jaktorowie.

Przemysław D. (18 lat), Paweł P. (22 lata), Bartosz K. (22 lata), Paweł M. (23 lata), Daniel K. (24 lata) i Michał B. (29 lat) usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia o wartości 2 tysięcy złotych.

Wszyscy przyznali się do dokonania tego przestępstwa. Swoje zachowanie tłumaczyli stanem nietrzeźwości. Teraz za bezprawne zachowanie odpowiedzą przed sądem. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.