Zboczeniec „doprowadził do poddania się innej czynności seksualnej”. Policja szuka tego mężczyzny

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie doprowadzenia pokrzywdzonej do poddania się innej czynności seksualnej. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie doprowadzenia pokrzywdzonej do poddania się innej czynności seksualnej. Do zdarzenia doszło przy ulicy Solec.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Informacje powołując się na numery sprawy KRP-PZ-943/19 można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 91 59, numer alarmowy 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.