Zboczeniec robił sobie dobrze przy dzieciach. „Wy małe kur***szony”

Użytkowniczka jednego z portali społecznościowych ostrzega przed zboczeńcem grasującym na Ursynowie. Mężczyzna najpierw onanizował się przy dzieciach przez ubranie, a następnie je wyzywał.

Fot. Shutterstock

„Dziś przedszkole przy ul. Janowskiego 13 zgłosiło że rano kręcił się wysoki, szczupły facet, na twarzy charakterystyczne blizny po trądziku, młody, blondyn z lekkim zarostem” – pisze internautka.

„Facet łaził w tą i z powrotem gapiąc się w okna przedszkola i obmacując się przez ubranie. Po południu znów się pokazał i podszedł do okna przedszkola i zaczął ubliżać dzieciom i wyzywać Panie przedszkolanki, które zabrały dzieci z pomieszczenia. Do dzieci krzyczał między innymi ‚małe kur***szony’. Na miejsce została wezwana policja, facet został zatrzymany – ale nie wiemy jak dalej potoczyła się sprawa. Czy puścili faceta czy nie. Tak czy inaczej uważajcie na dzieci!!!” – dodaje kobieta.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.