Zderzenie pojazdu nauki jazdy z Lawetą. Kierowca nauki jazdy nie żyje[AKTUALIZACJA]

Na skrzyżowaniu ulic Kondratowicza i Rembielińskiej doszło do zderzenia pojazdy nauki jazdy z lawetą. Poszkodowane są dwie osoby. Trwają utrudnienia w tym rejonie. O sprawie poinformował nas nasz czytelnik Paweł Tarnowski.

„Na ulicy Kondratowicza, róg Rembielińskiej doszło do zderzenia pojazdy nauki jazdy marki hyundai z samochodem marki iveco. Dwie osoby są poszkodowane.” – mówi nam asp. Rafał Retmaniak z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji – „Kobieta, która pobierała nauki trafiła do szpitala. Nauczyciel jest reanimowany”. Jak dodał policjant na miejscu jest policji, służby ratunkowe i straż pożarna, która usuwa skutki wypadku.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że samochód nauki jazdy skręcał w lewo. Podczas wykonywania tego manewru w bok pojazdu od strony pasażera uderzyła laweta.

Trwają utrudnienia. Na trasy objazdowe zostały skierowane autobusy linii 104, 112, 118, 134, 145, 156, 732 oraz tramwaje linii 1, 3 i 4. Szczegóły objazdów dostępne są na stronie ZTM.

[AKTUALIZACJA] 12:07 Akcja reanimacyjna nie powiodła się. Instruktor nauki jazdy zmarł – informuje z rozmowie z Warszawą w Pigułce asp. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji

Zdjęcia z aktualnej sytuacji na Kondratowicza otrzymalismy tez od Czytelnika Matowy:

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c