Zdjęcie po którym trudno zasnąć. „Na karczowisku niedaleko cmentarza”. Czytelnicy robią ujęcia Otwocka po zmroku

Po opublikowaniu tajemniczego zdjęcia zrobionego w lesie w Otwocku, Czytelnicy zaczęli przesyłać nam kolejne robione w tym samym miejscu. Na większości nic nie widać może za wyjątkiem lewitujących kulek mogących być równie dobrze kurzem na obiektywie. Jedno jest jednak inne.

Fot. Czytelnik Damian

Tak wygląda oryginał zdjęcia. Fot. Czytelnik Damian

Mail nosi tytuł „coś dziwnego na zdjęciu” i rzeczywiście wygląda to na coś dziwnego, nie bardzo wiadomo jednak co. Wyobraźnia płata nam figle, jednak nawet bez zwiększania kontrastu można bowiem dostrzec dziewczynkę w ubraniu na szelki. Zdjęcie wraz z mapką miejsca w którym było wykonane przysłał nam Czytelnik Damian.

„Jakiś czas temu opublikowali Państwo informację na temat duchów w lesie otwockim. Jakiś czas później wybrałem się ze swoją żoną i psem na wieczorny spacer w tamte okolice” – pisze nam nasz Czytelnik, Pan Damian – „Zdjęcie, które załączam, to zdjęcie na karczowisku niedaleko cmentarza – miał być na nich pies, ale uchwyciliśmy coś innego. Proszę powiększyć kontrast, sam Pan zobaczy. Prawa strona. Jedyne, co mogę dodać – choć to może nic takiego – kiedy byliśmy na karczowisku, zrobiło się jakby chłodniej i ciszej. Słychać było tylko drzewa poruszane wiatrem oraz moją żonę 😉 „

Tak wygląda zdjęcie z automatycznym rozmieszczeniem kolorów i zwiększonym kontrastem. Fot. Czytelnik Damian

Tak wygląda zdjęcie z automatycznym rozmieszczeniem kolorów i zwiększonym kontrastem. Fot. Czytelnik Damian

Miejsce w którym zostało wykonane zdjęcie. Fot. Czytelnik Damian

Miejsce w którym zostało wykonane zdjęcie. Fot. Czytelnik Damian


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c