Zgubiłeś naprawdę sporo gotówki? Jest do odbioru!

Dzielnicowy z otwockiego rewiru aspirant Jakub Pierzchała zajmuje się sprawą pliku banknotów, które uczciwa znalazczyni przyniosła do komendy. Pieniądze znaleziono w rejonie placu zabaw dla dzieci, znajdującego się w parku miejskim przy ulicy Andriollego w Otwocku. Osoba, która zgubiła te pieniądze i jest w stanie poświadczyć, że są jej własnością, proszona jest o kontakt z dzielnicowym.

Fot. Shutterstock

W pierwszym tygodniu listopada, w godzinach popołudniowych, do rewiru dzielnicowych zgłosiła się 78-letnia mieszkanka Otwocka, która przyniosła zagubione pieniądze – plik banknotów.

Jak przekazała mundurowym, kiedy szła chodnikiem znajdującym się na ulicy Andriollego, zauważyła leżący na parkanie plik banknotów. Postanowiła poszukać ich właściciela.

78-latka obeszła plac zabaw, zapytała się też w pobliskiej cukierni, czy nie było tam kogoś, kto szukałby zagubionych pieniędzy. Ostatecznie postanowiła zanieść pieniądze do komendy.

Sprawą zajął się dzielnicowy aspirant Jakub Pierzchała. To właśnie do niego może teraz zgłosić się osoba, która potwierdzi, że pieniądze należą do niej. Z policjantem można kontaktować się bezpośrednio pod nr. tel. 600 997 497 lub tel. (22) 60 41 301.

Postawa starszej pani bez wątpienia zasługuje na pochwałę. Uczciwa i życzliwa, tak można określić 78-latkę. To prawdziwy wzór uczciwości.

Jesteśmy pełni uznania – policjanci i dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c