Zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Nie żyją trzy 20-latki

Kilka minut po godzinie 17 na terenie powiatu wyszkowskiego doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły trzy młode kobiety. Na razie nie są znane dokładne okoliczności tej tragedii.

Fot. Policja Mazowiecka

Wstępnie ustalono, że 20-latka siedząca za kierownicą toyoty na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzyła w drzewo.

W samochodzie oprócz kierującej były jeszcze dwie koleżanki. Niestety, wszystkie kobiety zginęły. Miały dopiero po 20 lat. Zaczęły pracę i studia.

Na Mazowszu wczoraj doszło jeszcze do kilku tragicznych zdarzeń:

  • Powiat garwoliński godzina 14.30 kobieta lat 64 kierująca mercedesem zderzyła się z ciężarową scanią. Zginęła na miejscu.
  • Powiat siedlecki dziewczynka lat 13 wysiadła z busa i następnie zza tego pojazdu weszła na jezdnie wprost pod nadjeżdżający samochód. Poniosła śmierć na miejscu.
  • Powiat łosicki 19 letni kierujący poza obszarem zabudowanym potracił idącego po jezdni mężczyznę, który nie posiadał elementów odblaskowych. Pieszy poniósł śmierć na miejscu.
  • Powiat siedlecki kierujący ciągnikiem rolniczym przejechał po mężczyźnie leżącym na ulicy. Mężczyzna lat 65 poniósł śmierć na miejsc.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.