Złodzieje ukradli wózek inwalidzki! Pomożecie? „Ukradli mu jego nogi”

Ze schowka w bloku przy ul. Nocznickiego 13a ktoś ukradł wózek inwalidzki marki Forest. Siostra mężczyzny, który go używa prosi o pomoc w znalezieniu sprawców i odzyskaniu wózka.

Fot. Facebook

Fot. Facebook

„Prawdopodobnie ze środy na czwartek (25/26.05) bezczelni złodzieje (celowo używam liczby mnogiej, bo do wyniesienia takiego wózka potrzeba więcej niż jednej osoby) bez serca ukradli mojemu bratu wózek elektryczny firmy FOREST. Ukradli mu jego nogi. Igor nie może się przemieszczać po mieście bez wózka. W tej chwili jest więc uziemiony w domu. Wózek stał – razem z rowerami i wózkami dziecięcymi – w schowku rowerowym zamkniętym na klucz, w bloku przy ul. Nocznickiego 13a. Jak się okazało zamek został wyłamany, a skradziony został jedynie wózek Igora. Była to więc zamierzona kradzież” – pisze Agata Maria Buczkowska – „Sprawa została już zgłoszona na policję. W bloku są kamery, więc i one będą przeglądane przez policję. Przeglądany będzie także monitoring z sąsiednich bloków. Jeszcze raz Was bardzo proszę, w imieniu swoim, Igora i moich rodziców UDOSTĘPNIAJCIE!”

Dodaje, że wózek był taki sam jak na zdjęciu tylko w kolorze żółtym. „Niestety nie posiadamy żadnego zdjęcia, ponieważ Igor oddał telefon do naprawy i wszystkie zdjęcia pooooszły” – dodaje siostra.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c