Zmarł polski reżyser. Wyreżyserował najpopularniejsze polskie seriale

Po ciężkiej chorobie w wieku 70 lat zmarł Krzysztof Rogala. Współpracował przy takich filmach jak „Kingsajz”. Był reżyserem wielu seriali telewizyjnych. Pożegnali go jego koledzy z branży. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Krzysztof Rogala był bardzo cenionym reżyserem. Pracował jako drugi reżyser przy takich produkcjach jak „Kingsajz” czy „Kilerów 2”. Od 2000 roku był reżyserem największych hitów telewizyjnych. Odpowiadał za takie seriale jak „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Barwy Szczęścia”.
Reżyser miał 70 lat i zmagał się z ciężką chorobą. Informacje o śmierci artysty przekazali współpracownicy z firmy MTL MaxFilm:
„Z wielkim żalem przyjęliśmy informację, że odszedł nasz wspaniały Przyjaciel i Reżyser – Krzysztof Rogala. Człowiek o wielkiej empatii, wrażliwości, zdolnościach i pracowitości. Pogrążeni w smutku składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie. Krzysiu, pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze!”
-napisali w oświadczeniu. Te same słowa opublikowane zostały w mediach społecznościowych na profilach seriali, które Rogala wyreżyserował.  Informację o śmierci reżysera skomentowała również scenarzystka, Ilona Łepkowska. Pożegnała Krzysztofa Rogale krótko: „Żegnaj Krzysiu. Tyle lat, tyle wspomnień…”

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c