Zmarł pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości. Przyczyną śmierci było zakażenie koronawirusem.
Zmarł jeden z pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości. Był kierowcą ministra Marcina Romanowskiego. Przyczyną śmierci było zakażenie koronawirusem.
Mężczyzna przebywał na urlopie, a potem na zwolnieniu lekarskim, dlatego nie miał kontaktu z innymi pracownikami. Niestety, zmarł w szpitali.
„Był dobrym, szlachetnym i lubianym przez wszystkich człowiekiem” – powiedział minister Romanowski w rozmowie z portalem wPolityce.pl – „Bardzo lubił swoją pracę, wykonywał ją świetnie, z wielkim zaangażowaniem. Można powiedzieć, że samochody to była jego pasja. Kochał też zwierzęta, angażował się w ich ochronę. Jeździł na interwencje, pomagał w ramach wolontariatu”.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
