Zmiana organizacji ruchu na Wisłostradzie. To kolejny etap budowy Bulwarów

Od nocy z poniedziałku na wtorek (z 18 na 19 lipca) na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie w rejonie ul. Bednarskiej będzie obowiązywać nowa organizacja ruchu.

Fot. infoulice.waw.pl

Fot. infoulice.waw.pl

Tymczasowa organizacja wprowadzona w nocy z 18 na 19 lipca będzie polegała na zastosowaniu objazdu (tzw. by-passu) wschodniej części ul. Wybrzeże Kościuszkowskie na wysokości ul. Bednarskiej. Kierowcy ominą plac budowy jadąc jezdniami tymczasowymi. Takie rozwiązanie zapewni płynność ruchu na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie i umożliwi bezpieczne wykonanie robót związanych z budową przejścia podziemnego pod Wisłostradą. Tymczasowa organizacja ruchu na tym odcinku będzie obowiązywała ok. trzech miesięcy.

Utrudnienia związane są z przebudową bulwaru nad Wisłą na odcinku od Centrum Nauki Kopernik do Mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Na przedłużeniu ul. Bednarskiej zostanie wybudowane przejście, którym będzie można bezpośrednio wejść na poziom bulwaru.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c