Zmiany w mediach: Majewski w Polsacie, Wojewódzki bez Rock Radia

Zmiany w mediach dotykają nie tylko publicznej telewizji. Początek roku to zawsze roszady, przesunięcia, zwolnienia i przyjęcia do pracy. Spotkało to dwóch dobrze znanych wszystkim dziennikarzy.

Fot. Ja Fryta / Wikipedia

Fot. Ja Fryta / Wikipedia

Kuba Wojewódzki nie ma jednak powodów do radości. Jak poinformował na swoim fanpage’u dziennikarz, od końca stycznia audycja pt. Książę i Żebrak w Rock Radio zostaje zdjęta z anteny. Wirtualne Media donoszą jednocześnie, że ze stacji zwolniono również redaktora naczelnego, Mikołaja Lizuta. Co ciekawe zwolnienia mają związek z odstąpieniem części nadajników Radio Pogoda.

Dużo więcej szczęścia ma Szymon Majewski, który po odejściu z TVN-u nigdzie nie zagrzał miejsca na dłużej. Jak dowiedział się Super Express, dziennikarz poprowadzi program Suprise suprise w Polsacie. Rolę prowadzącego zaproponowano początkowo Hubertowi Urbańskiemu, ten jednak zdecydował się na współprace z telewizją TVN.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.