Znęcał się nad 8-letnim dzieckiem i jego matką. Bił, poniżał, groził nożem

Funkcjonariusze z komisariatu w Ząbkach zatrzymali 40-letniego Radosława K. Mężczyzna od stycznia 2012 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną i jej 8 letnim synem. Policjanci po kolejnej awanturze do jakiej doszło 1 stycznia, umieścili go w policyjnym areszcie oraz skierowali materiały postępowania do prokuratora i sądu rejonowego w Wołominie. Sąd postanowił zastosować wobec mężczyzny tymczasowy 3-miesięczny areszt.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci z komisariatu w Ząbkach 1 stycznia kolejny raz otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Ten będąc pod wpływem alkoholu wyzywał konkubinę oraz groził uszkodzeniem ciała i pozbawieniem życia. Wielokrotnie słowa przeradzały się w czyny, wówczas sprawca przemocy, szarpał, popychał i kopał po całym ciele 33-latkę, dodatkowo też znęcał się fizycznie nad 8-letnim synem kobiety, którego bił i wykręcał ręce. Podczas ostatniej awantury trzymając w ręce nóż groził najbliższym pozbawieniem życia.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnej celi. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,1 promila alkoholu w jego organizmie. Zebrany materiał dowodowy wraz z przesłuchaniami poszkodowanych i świadków zostały skierowane do prokuratury rejonowej w Wołominie. Policjanci wspólnie z prokuratorem zadecydowali o złożeniu w sądzie wniosku o tymczasowe aresztowanie 40-latka w związku z podejrzeniem popełnienia przez niego przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec Radosława K tymczasowy 3-miesięczny areszt. Może mu grozić teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.